icon
189 / 508
avatar

kuk, ryba...vydarila sa ti..aká je veselá 🙂

19. aug 2015
avatar

@magda1953 hi,hi,to mal byt smajliko-dračik,ale takto vyzera ako ryba 😀

20. aug 2015
avatar

@bielybenny vidíš, ja som celkom neznalá, tak smajliko-dráčik je zlatuškavý 🙂

20. aug 2015
avatar

no odpadnem, či slepá som či čo?

20. aug 2015