bielybenny
autor@magda1953 nie,to bude na privítanie do škôlky do medvedíkovej triedy,ešte mi ich treba 10 ale už má to nebaví😝
19. nov 2017
@bielybenny odpadnem že ešte desať, no veľmi sú milučkí 😘
19. nov 2017
bielybenny
autor
19. nov 2017
@magda1953 nie,to bude na privítanie do škôlky do medvedíkovej triedy,ešte mi ich treba 10 ale už má to nebaví😝
@bielybenny odpadnem že ešte desať, no veľmi sú milučkí 😘

ja odpadneeeem, nádherní, milučkí...krása..rozlúčka s jasličkami? by sa mi krížilo pred očami, toľkých..❤