icon
avatar
bielybenny
8. sep 2013

Moja zaluba

servitkujem si len tak pre potešenie seba a rodiny

avatar
8. sep 2013
avatar

kraaaasne ;)

8. sep 2013
avatar

@11monica07 dakujem

8. sep 2013
avatar

nádherná práca.

8. sep 2013
avatar

@mamartina24 dakujem

8. sep 2013
avatar

@bielybenny robíš aj na zákazku?

8. sep 2013
avatar

@mamartina24 napisala som ti IP

9. sep 2013
avatar

krasne 🙂 aj ja si niečo robim ale len tak pre seba 🙂 čim natieraš flaše-latexom?

18. okt 2013
avatar

@julka33 dakujem,natieram slovakrylom bielym alebo bežovym a pam lak

18. okt 2013
avatar

Prekrásne 🙂

24. okt 2013
avatar

@kateklaudia dakujem

24. okt 2013
avatar

pekná práca

9. nov 2013
avatar

@damind dakujem

9. nov 2013
avatar

@bielybenny ahoj kde si zohnala tu rapunzel servitku ? Emmka mi pili usi ze by ju chcela na krabicku na pastelky...

30. aug 2014