bielybenny
8. sep 2013
Moja zaluba
servitkujem si len tak pre potešenie seba a rodiny

16 6

3 2



1

1


2

1


1


2 3

1 2

1

2







1 1





1 1


3



2

1

1

1

2

3

2


1


1

1 7


1

1



2



1 2


1


1



















1




1



1






1

1

1

1

3

1

1

2

1

1

1

2 3

1 2

2 2

1 2

3 2

3 1
kraaaasne ;)
8. sep 2013
bielybenny
autor@11monica07 dakujem
8. sep 2013
nádherná práca.
8. sep 2013
bielybenny
autor@mamartina24 dakujem
8. sep 2013
@bielybenny robíš aj na zákazku?
8. sep 2013
bielybenny
autor@mamartina24 napisala som ti IP
9. sep 2013
krasne 🙂 aj ja si niečo robim ale len tak pre seba 🙂 čim natieraš flaše-latexom?
18. okt 2013
bielybenny
autor@julka33 dakujem,natieram slovakrylom bielym alebo bežovym a pam lak
18. okt 2013
Prekrásne 🙂
24. okt 2013
bielybenny
autor@kateklaudia dakujem
24. okt 2013
pekná práca
9. nov 2013
bielybenny
autor@damind dakujem
9. nov 2013
@bielybenny ahoj kde si zohnala tu rapunzel servitku ? Emmka mi pili usi ze by ju chcela na krabicku na pastelky...
30. aug 2014
#servitkovanie