icon
13 / 105
plechovica z keksov dostala novu tvar
avatar

Dobry den, chcem sa spytat ako tam lepite take velke plochy, ci to je nastrihane? lebo chcem zacat aj ja so servtikovou technikou no bojim sa take velke motivy pouzit

24. okt 2013
avatar

@lula.24 velku plochu pekne od stredu postupne do krajov štetcom zatieram,podklad najskôr natrety lepidlom ale jemnučko,aj rukou sa da servitka narovnavat ak nedaš vela lepidla.

24. okt 2013
avatar

dakujem za radu 🙂 nacinie, servitky, farby aj lepidla uz mam doma, ked maly zaspi a muz bude na nocnej pustim sa do toho 🙂

24. okt 2013