Mne by stačili aj dve suroviny, červenú papriku by som pokojne vynechala.
My davame este hodne cibule🙂
Cibula musi byt 🙂
@selest
@belllinka cibula sa u nas davala hore na pomazanku lebo nie vsetci chceli ale aj ja bez cibule nejem 😉😊
Naco sol? Bryndza je dost slana.
Inak uz som robila aj s cesnakom, tiez je fajna.
@emjee mne trebalo dosolit, asi aj zavisi od znacky bryndze
a to nejako šetrite 😂 ja vždy krásne zaplácaný chlebik
@mooonika1975 ja by som si tiež dala aspoň pol cm do výšky a po celej ploche 🤭
@mooonika1975 ja rovnako, mne to až "tecie" z chleba na tanier, keď si idem zahryznúť 😂😂
Ale predpokladám, že to len kvôli foto
Tiež sme doma vždy robievali s mletou červenou paprikou, až kým som raz neskúsila bez nej. Odvtedy ju tam nedávam, lepšia je bez.
@mooonika1975 😂 spravila som ju dost pikantnu, korka trochu hasila palenie 😉

#recept- https://recepis.sk/2022/07/17/bryndzova-natierk...