@bienennest aké používaš mäso? Viem, že hovädzie, ale aké. Dakujem
Skoro vsetko robim v tlakaci
velmi sa mi paci ako mas vzdy jedlo pekne nastajlovane a odfotene 😊
@natalka13 je to skvela pomocka. Mne moj tlakovy hrniec dala mama, najskor som nechcela, ze naco? Mama, ze bez toho sa nezaobides. A mala pravdu, uz roky pravidelne pouzivam a je to skvela vec co by nemala chybat v kuchyni.
@luliu zavisi od toho, ake najdem u masiara 😉. Kupujem za pultom, vacsinou beriem stehno, ale skutocne sa orientujem vyberom co vidim pred sebou
@bambicka dakujem ti, si zlata🤗. No oci jedia tiez 🙂
Ja si neviem predstaviť žiť bez tlakaca. Veľmi to skráti dobu varenia a mäso je úžasne mäkké,také by sa v normálnom hrnci nikdy nepodarilo
@maminkalubka uplny suchlas a setrenie energiu tiez uz dnes nieje uplne nezaujimave 😉

#recept- https://recepis.sk/2022/09/17/dusene-hovadzie-b...