@cadulka2908 🤗 vsak je to super takto ponachadzat este zopar dobrot v zahrade?
My mavame pravidelne maliny este aj v oktobri. Jeden rok si pamatam, ze som posledne oberala zaciatkom novembra, na synove narodeniny
@adelusha vazne?? To je super, ja som zvykla este ponachadzat zaciatkom septembra ale potom uz nie.. to je skvele keď ti tak neskoro rodia
@bienennest no, ja som sa tiez divila, ze tak neskoro este dozreli. Ale to bola vtedy asi mimoriadne slnecna, tepla jesen.
No pred pár dňami som ešte videla jahody v záhone u jedného pána som sa dosť cudovala
@bienennest @repelent mám remontované odrody malín aj jahôd. Pri teplej jeseni rodia normálne aj v novembri. Aj teraz kvitnú a rodia, aj keď je dosť chladno, tak neviem či z nich niečo bude.
@bienennest kricky su este plne zelenych malin,len prisla zima a ktovie ci dozreju...minuly rok sme do prvych mrazov oberali😋
@janettdamian parada 👍
U nás tiež máme kopu malín ešte, zvykneme ich mat aj do konca októbra, ale čo ma prekvapilo sú takéto krásne jahody - krajšie sú ako v lete 🙂
@jese1 naozaj krasne a obrovske plody..😍


MY...vcera nazbierana plná misticka,bol slahackovy pohar...to bolo radosti😋