icon
1 / 1
avatar

MY...vcera nazbierana plná misticka,bol slahackovy pohar...to bolo radosti😋

19. sep 2022
avatar

@cadulka2908 🤗 vsak je to super takto ponachadzat este zopar dobrot v zahrade?

19. sep 2022
avatar

My mavame pravidelne maliny este aj v oktobri. Jeden rok si pamatam, ze som posledne oberala zaciatkom novembra, na synove narodeniny

19. sep 2022
avatar

@adelusha vazne?? To je super, ja som zvykla este ponachadzat zaciatkom septembra ale potom uz nie.. to je skvele keď ti tak neskoro rodia

19. sep 2022
avatar

@bienennest no, ja som sa tiez divila, ze tak neskoro este dozreli. Ale to bola vtedy asi mimoriadne slnecna, tepla jesen.

19. sep 2022
avatar

No pred pár dňami som ešte videla jahody v záhone u jedného pána som sa dosť cudovala

19. sep 2022
avatar

@bienennest @repelent mám remontované odrody malín aj jahôd. Pri teplej jeseni rodia normálne aj v novembri. Aj teraz kvitnú a rodia, aj keď je dosť chladno, tak neviem či z nich niečo bude.

19. sep 2022
avatar

@bienennest kricky su este plne zelenych malin,len prisla zima a ktovie ci dozreju...minuly rok sme do prvych mrazov oberali😋

20. sep 2022
avatar

@janettdamian parada 👍

20. sep 2022
avatar

U nás tiež máme kopu malín ešte, zvykneme ich mat aj do konca októbra, ale čo ma prekvapilo sú takéto krásne jahody - krajšie sú ako v lete 🙂

20. sep 2022
avatar

@jese1 naozaj krasne a obrovske plody..😍

21. sep 2022