Dnes sme si boli dat u doktorky potvrdit tlacivo na prijatie do skolky a boli tam deticky s kiahnami.......som zvedava, ci to chyti
bietka
autorCakali vonku a potom boli u sestricky a my vedla a maly tam vybehol, ale som povedala, nech sa kludne aj obijmu, nech to mame z krku
30. mar 2016
Fuha no nic moc a to len tak v cakarni boli? Ale tak zase aspon to budete mat za sebou ak nahodou..