icon

Dnešné ráno na chirurgii 😞 našťastie nemuseli šit

avatar

Juujjj malinkyy 😍 aj ja mám kaskadéra 🤦‍♀️

29. jan 2020
avatar

@mimiqa stále skáče niekde spadol z gauca na stolík 😒

29. jan 2020
avatar

@blackcat8885 toto mám aj ja vylezie na gauč rozbehne sa 🤦‍♀️Mna ide poraziť ani neviem ako dokážem z utekať od hrncov za ním keď mám 10x5 obývačku s kuchyňou v tedy najlepšiii bežec je proti mne nič 🤷‍♀️

29. jan 2020
avatar

@mimiqa nás nechodí on iba behá 😒 a lezie a skáče

29. jan 2020
avatar

@blackcat8885 zlatý 😂😅no verím že o drzku 😊 topka je jed zo stola chce skočiť doteraz pekne naučený ritkouu dole neviem čo ich to napádá

29. jan 2020
avatar

To poznám 🤦‍♀️ Náš vkuse niekde lezie skáče robí kotrmelce potom sa krúti raz tak narazil o roh stola asi dva milimetre od oka 🤦‍♀️ Neviem čo ich to napadá furt niečo robiť

29. jan 2020
avatar

@kristina002 kotrmelce tak na toto som zabudla a to dole z postele 🙈kebyže na zemi 🤷‍♀️

29. jan 2020
avatar

Juj drobcek😑😘to pozname nas je tiez duracelko

29. jan 2020
avatar

A takto teraz išla som po výživu 🤦‍♀️Názorná ukážka

29. jan 2020
avatar

Najnovšia móda nie zliezt s postele ale zoskočit chce 😒 ešte bude veselo u nás

29. jan 2020
avatar

@kristina002 muž bol taký ako dieťa samé jazvy má dodnes

29. jan 2020
avatar

@mimiqa aj môj z posteľe,z gauča na zem dobreže ešte zo skrine ho nespraví

29. jan 2020
avatar

Akurát rozmýšľam že budeme mat meninky že mu kúpim hokejisticku prilbu ale tu čo má brankár 😂🤦‍♀️

29. jan 2020
avatar

mame to iste uz mame zlomene dva predne zuby 😂

29. jan 2020