Poradite čo na oslavu namiesto chlebičkov alebo oblozenej misy? Časovo nenáročné pri 2 deťoch? Bude nás asi 7-8 dospelých a 4 deti
Ja robievam slimákov z lístkového cesta.
Napriklad
@janci05 to je super nápad, ale myslím že časovo je to náročnejšie ako napr tie chlebíčky a misa 🌞
@blackcat8885 Alebo nieco takéto viď foto
Nakrajat bagety a natierky
Alebo parky zabaliť do list.cesta
gyros salat
Tortilly natriet smotanovou natierkou, oblozis sunkou, syrom, salatom, zatocis a nakrajas na kolieska alebo len na 3 casti
@5petusik55 Ani moc nie, keď si kúpiš vyvaľkané cesto. Len kyslú smotanu s taveným syrom vymiešam naukladám šunku, dám oregáno a stočím. Potriem vajčom a upečiem. Najlepšie je si to pripraviť deň dopredu.
U nas ma vzdy najväčší uspech parizsky salat, 1kg slamy, cibulka, uhorky, majonéza, tatarka, kysla smotana, kukuricka, obcas nastruham nahrubo aj syr, ak mas cherry paradajky na ozdobenie. Ochutím vegeta, trosku korenie, mezi prsty cukor na zjemnenie. Najlepší je na druhy den. Svokor sa ho nevie dojest ked nam pridu.
Salatik a jednohubky, bagetky s cesnakovou pomazankou.
@stankakoki toto je dobrý nápad
z listkoveho cesta na slano, nalozis tam sunku, syr,trochu kyslej smotany, zvinies do zavinu, potries vajcom a upecies a po vychladnuti nakrajas. Minimalna robota, a vysledok vyborny. A daju sa rozne plnky, najdes na nete. Fakt odporucam, ja robim len rychle veci 🙂
Určite gyros šalát a kľudne ho príprav deň dopredu
@janci05 s vyvalkanym cestom je to rýchlejšie... Pardon, to má ani nenapadlo, no ja to robím z mrazeného lístkového 😅
@5petusik55 Ja ako kedy. Niekedy mrazené, niekedy vyvalkané. Podľa nálady.🙂



Hot dogy 😂 😜