blanzelina
autor@baby2008 Terezka bola na prijimani a toto je sestrin manzel Ale to bol taky maly zamer ze ta fotka vyzera ako svadobna..aj kytica od mojej sestry Terezka dostala ako darecek
10. jún 2014
presne presne.. mala nevesticka! naadhera.. a velmi krasna, svieza kytica to je !si ma inspirovala..ideme na svadbu.asi dame taku urobit.. aj dlho vydrzi 🙂.. v tych horucavach...
10. jún 2014
blanzelina
autor@baby2008 to ano Moja sestra mala taku nejaku svadobnu a povedala ze tato bola este krajsia...a veru vydrzi tato urcite lebo visi u nas dole hlavou dala som ju vysusit
11. jún 2014
terezka je ako princezna🙂
11. jún 2014
@blanzelina 🙂))
11. jún 2014

jeeej!!! tak toto je ozaj paraaada!!! ste boli na svadbe, ci terezka bola na prijimani??