Kúrie oko, s čím sa vám ho podarilo naozaj zničiť? Naplaste som kúpila v lekarni aj v dm a ani jedny nepomohli. Vraj treba ísť kožnej? Čo s tým spraví? Alebo robia aj u podologa/pedikerky s tým?
Ak je to bradavica, nam pomohlo toto. Drahe vodicky z lekarne nezabrali, toto zabralo po prvom raze.
Ak je to bradavica, nam pomohlo toto. Drahe vodicky z lekarne nezabrali, toto zabralo po prvom raze.
@ivanakal @kamilkak dakujem pekne, práveže som to ukazovala u obvodnej keď som bola s iným problémom a ona že to je určite kúrie oko a nie bradavica. Ale vyskusam toho.
Ked ti to nezlepsili naplaste na kurie oka, tak to nebude kurie oko ale bradavica, takze ano, smer kozne.
@viestta práveže mi to pozerala obvodná s hovorila že to je kúrie oko, že určite nie bradavica.
@viestta práveže mi to pozerala obvodná s hovorila že to je kúrie oko, že určite nie bradavica.
@blaznivababa ked je to kurie oko, tak chod na pedikuru, pedikerka si s nim poradi rychlo a ucinne, aj ked mozno nie na prvej navsteve
Mne pomohlo kolodium
Aktuálne nájdeš vonku lastovičník - odtrhni a tou šťavou, ktorá z neho vytečie, potri miesto. Opakuj každý deň, môžeš aj viackrát.
Lastovičnik zabral. Dcéra mala na nohe, ale ze neskutocne vela. Nic nepomahalo. Na dvore nam rastie lastovičnik, tak mesiac si potierala kazdy den 1-3x, vystrihavala odumretu kožu, az to nakoniec zmizlo. Ale bol to boj.
Lastovičnik zabral. Dcéra mala na nohe, ale ze neskutocne vela. Nic nepomahalo. Na dvore nam rastie lastovičnik, tak mesiac si potierala kazdy den 1-3x, vystrihavala odumretu kožu, az to nakoniec zmizlo. Ale bol to boj.
@stankadu fakt takto ste bojovali? Koľko rokov mala vtedy dcéra? Som nevedela že to môžu mat aj deti. Skúsim ten lastovičnik, ďakujem.
@stankadu fakt takto ste bojovali? Koľko rokov mala vtedy dcéra? Som nevedela že to môžu mat aj deti. Skúsim ten lastovičnik, ďakujem.
@blaznivababa švagriná dávala aj 8rocnej
Mne pomaha koloidne striebro, ale treba sa tomu venovat a poctivo potoerat do zmiznutia.
Na stranke Katea je na to tinktura
Mne pomohol cesnak, zalepit na noc platok cesnaku na kurie oko, stacilo par dni (cca tyzden) a kurie oko odpadlo. Ucinkuje aj na mensie bradavice, dcere odpadli aj tie. Pozor, kozu okolo niecim poriadne natriet alebo zakryt, inak ju cesnak "rozozerie".
Kozna ti da dusik, do tyzdna mas pokoj.
Kľudne mi pošli fotku do správy,možno poradím,či je to ko, alebo bradavica
Oreganovy olej. Syn skúšal kadečo a jedine toto naozaj pomohlo
@stankadu fakt takto ste bojovali? Koľko rokov mala vtedy dcéra? Som nevedela že to môžu mat aj deti. Skúsim ten lastovičnik, ďakujem.
@blaznivababa mala vtedy asi 10-12r. Ale ona mala na 2 prstoch nahusto a asi 1/3 chodidla pod prstami. Dlho sme bojovali, všetko možné skúšali, ku kožnej chodili. Bol aj návrh vypáliť, ale dcéra sa velmi bála a mala toho ozaj vela, takže by to aj dosť bolelo. Ono ked su 2-3 kurie oká, tak to sa dá vypálit dusíkom. Neter takto bola, ale že týždeň ju to bolelo, kym sa jej to zahojilo. Samozrejme každý vnímame bolesť inak.


Ked ti to nezlepsili naplaste na kurie oka, tak to nebude kurie oko ale bradavica, takze ano, smer kozne.