Ja tam rozdiel vidím...jasné že váha ide zo začiatku dole ľahko a potom sa to stopne..neviem či cvičíš alebo to robíš stravou..kombinácia oboch je super 💪 držím palce
No rozdiel tma je a riadny, na vahu sa vyprdni, ked ide dole tuk a rastu svaly tak kludne aj nabrat sa ba, radsej meraj a fot to mas uplne najlepsie. Gratulujem a drzim palce. Tiez som v procese 😂
Ja mam sice 55kg uz 3 m ale stale sa menin, cm isli dole ale vaha ostala telo je pevnejsie.... Takze vahu neriesim vobec velkost xs je spat ale mlandraky este mam 😂 uz sice je to lepsie ake mam.
Sestre odporúčam očnú ambulanciu 😂, jasné že vidno rozdiel 😉
Super, cvicis? A co papas? Kolko vazis teraz a merias? Ja sa neviem dokopat domu , zacnem a sobotu nedelu pokazim ☹
Sestra zavidi? 🙂
Jasneee,ze rozdiel je vidiet..len tak dalej.. 👍
pozor, vaha sice moze byt rovnaka, ale to kvoli tomu, ze svaly vazia viac ako tuk.
Sestra zavidi fotka kde si z boku ... moje nervy, neskutocna zmena!!! Len tak dalej👍
Urcite vidno rozdiel...super,len tak dalej👍
Jasne ze je vidno rozdiel👌 sestra nech si da okule🤓
Nenechaj sa odradiť, ide ti to skvele 😉.
Čo robíš ???Jedlo cviky? Ja som sa začala zdravo stravovať no seklo má v krízoch tak teraz cvičiť nemôžem ...Tak čakám kým sa polepsi
Je to velky rozdiel, vydrz, drzim palce
Samozrejme ze tam je rozdiel 🙂 nech sa ti takto dari aj nadalej 👍
papa faldiky, hello nova figura
Kocky co povieta udjane podla vahy 2kg ale tak ona si stale ukazaju ako sa chce 😂 brusko mam nafuknute vcera sme mali damsku jazdu a padlo par poharikov cize mam brusko ako tehulka 😀



Jasne ze vidno rozdiel, nemas zahyby na chrbate, mas uzsi pas, mensi zadok a chudsie stehna. 👍🏻len tak dalej. Ja po porode tiez budem musiet so sebou daco robit!😊