icon
1 / 1
avatar

Jasne ze vidno rozdiel, nemas zahyby na chrbate, mas uzsi pas, mensi zadok a chudsie stehna. 👍🏻len tak dalej. Ja po porode tiez budem musiet so sebou daco robit!😊

14. apr 2017
avatar

Ja tam rozdiel vidím...jasné že váha ide zo začiatku dole ľahko a potom sa to stopne..neviem či cvičíš alebo to robíš stravou..kombinácia oboch je super 💪 držím palce

14. apr 2017
avatar

No rozdiel tma je a riadny, na vahu sa vyprdni, ked ide dole tuk a rastu svaly tak kludne aj nabrat sa ba, radsej meraj a fot to mas uplne najlepsie. Gratulujem a drzim palce. Tiez som v procese 😂

14. apr 2017
avatar

Ja mam sice 55kg uz 3 m ale stale sa menin, cm isli dole ale vaha ostala telo je pevnejsie.... Takze vahu neriesim vobec velkost xs je spat ale mlandraky este mam 😂 uz sice je to lepsie ake mam.

14. apr 2017
avatar

Sestre odporúčam očnú ambulanciu 😂, jasné že vidno rozdiel 😉

14. apr 2017
avatar
14. apr 2017
avatar

Super, cvicis? A co papas? Kolko vazis teraz a merias? Ja sa neviem dokopat domu , zacnem a sobotu nedelu pokazim ☹

14. apr 2017
avatar

Sestra zavidi? 🙂

14. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Jasneee,ze rozdiel je vidiet..len tak dalej.. 👍

14. apr 2017
avatar

pozor, vaha sice moze byt rovnaka, ale to kvoli tomu, ze svaly vazia viac ako tuk.

14. apr 2017
avatar

Sestra zavidi fotka kde si z boku ... moje nervy, neskutocna zmena!!! Len tak dalej👍

14. apr 2017
avatar

Urcite vidno rozdiel...super,len tak dalej👍

14. apr 2017
avatar

Jasne ze je vidno rozdiel👌 sestra nech si da okule🤓

14. apr 2017
avatar

Nenechaj sa odradiť, ide ti to skvele 😉.

14. apr 2017
avatar

Čo robíš ???Jedlo cviky? Ja som sa začala zdravo stravovať no seklo má v krízoch tak teraz cvičiť nemôžem ...Tak čakám kým sa polepsi

14. apr 2017
avatar

Je to velky rozdiel, vydrz, drzim palce

14. apr 2017
avatar

Samozrejme ze tam je rozdiel 🙂 nech sa ti takto dari aj nadalej 👍

14. apr 2017
avatar

papa faldiky, hello nova figura

15. apr 2017
avatar

Kocky co povieta udjane podla vahy 2kg ale tak ona si stale ukazaju ako sa chce 😂 brusko mam nafuknute vcera sme mali damsku jazdu a padlo par poharikov cize mam brusko ako tehulka 😀

14. máj 2017