Ahojte prosim vas maminky viete mi poradit ako vypocitat cistu mzdu s hrubej hodinovej sadzby ? Ano mozno pre niekoho banalne ale ani sajnu nemam kolko mam z danej sumi odratat ci len 20$ ci ako...dakujem velmi pekne 🙂
Normalne si daj hodinova mzda krat pocet hodin za smenu a krat pocet dni napr. 3.20x8x21 to ti vyjde hruba mesacna mzda. A potom si daj do google kalkulacku na vypocet cistej mzdy a tam uz je to jednoduche
13. jan 2017
blondinka152
autordakujem 🙂
13. jan 2017
http://www.platy.sk/vypocet-mzdy