@brusko kocky za 2dni 4mesiac a ja mam brusko uz ako v 7m ( foto po najereny a po cokolade) 🙈😀 zatial vaha rano ukazuje +2-3kg a to som len na zaciatku 😂
To si ešte nevidela brucho v 7 m
🙂... Máš ho malé.. Akurát na 4 m
16. dec 2017
blondinka152
autor@petka_24 ver ze videla 😉 mam doma skoro 2rocne sidielko ;) mne na zivo pride byt ale obrovske na fotke ani nie 😕😀
16. dec 2017
Aj ja mam doma nezbedníka 2 ročného.. Čiže pri druhom tehu ide bruško rýchlejšie?
16. dec 2017
blondinka152
autorIde velmi rychlo teraz sice taketo som mozno mala v 6m nie v 7/😀 ale teraz naozaj idem ako balinik 😀 tebe nejde? 🙂
16. dec 2017
No ja som v 7tt s tiež mam pocit ze to ide nejako rýchlo... Predtým boli tie začiatky okolo 12tt
16. dec 2017
si prehnutá,vystri chrbát a uvidíš rozdiel
16. dec 2017
blondinka152
autor@malinkaaninka som tam prave uplne vyrovnana 😊
16. dec 2017

Aj ja som take mala 🙂