icon
1 / 1
avatar

Prepáč nechápem chlapček je nakreslené ako dievča?

11. nov 2016
avatar

@adriankabalaz ani ja nejako nechápem tej maľbe

11. nov 2016
avatar

Mne sa to moc nepáči, ale to je asi vec vkusu

11. nov 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Podla mna je chlapcek nakresleny ako Mickey Mouse...ma take rukavicky aj cervene nohavice ako Mickey ☺

11. nov 2016
avatar

@s_i_s_a presne tak môj synček je ako mickey mause 😉 na to že to robila prvý krát je to podľa mňa veľmi pekne aj keď podobná v tvaricke nieje dokonalá ale je veľmi šikovná 😉

11. nov 2016
avatar

Ďakujem za zverejnenie 🙂 Ani neviem prečo sa dámam pozdáva ako dievča, ale to nechám na ich osobné preferencie. Ďakujem aj za kritiku. Nekreslím ľudí a mám svôj štýl kreslenia, ktorí nepochopia všetci. Veď koľko ľudí, toľko chutí 🙂. Hlsvne že sa to maminke páči :D nič iné ma netrápi :D

12. nov 2016
avatar

@smoshie presne tak 🙂 si veľmi šikovná a ešte raz Ďakujem 😉

13. nov 2016
avatar

@smoshie ja som nepovedala ze vyzera ako dievca len ze tomu nechapem ale uz *ked
@s_i_s_a povedala tak uz rozumiem je to pekne nakreslene

13. nov 2016