@adriankabalaz ani ja nejako nechápem tej maľbe
11. nov 2016
Mne sa to moc nepáči, ale to je asi vec vkusu
11. nov 2016
Podla mna je chlapcek nakresleny ako Mickey Mouse...ma take rukavicky aj cervene nohavice ako Mickey ☺
11. nov 2016
blondinka152
autor@s_i_s_a presne tak môj synček je ako mickey mause 😉 na to že to robila prvý krát je to podľa mňa veľmi pekne aj keď podobná v tvaricke nieje dokonalá ale je veľmi šikovná 😉
11. nov 2016
Ďakujem za zverejnenie 🙂 Ani neviem prečo sa dámam pozdáva ako dievča, ale to nechám na ich osobné preferencie. Ďakujem aj za kritiku. Nekreslím ľudí a mám svôj štýl kreslenia, ktorí nepochopia všetci. Veď koľko ľudí, toľko chutí 🙂. Hlsvne že sa to maminke páči :D nič iné ma netrápi :D
12. nov 2016
blondinka152
autor@smoshie presne tak 🙂 si veľmi šikovná a ešte raz Ďakujem 😉
13. nov 2016

Prepáč nechápem chlapček je nakreslené ako dievča?