DAKUJEME veľmi pekne jedne zlatej a hlavne šikovnej maminke za toto úžasné dielo @smoshie som rada že sme mohli byť prvý vo "výrobe" človeka a zvládla si túto ťažkú výzvu za 1* 😉
@adriankabalaz ani ja nejako nechápem tej maľbe
Mne sa to moc nepáči, ale to je asi vec vkusu
Podla mna je chlapcek nakresleny ako Mickey Mouse...ma take rukavicky aj cervene nohavice ako Mickey ☺
@s_i_s_a presne tak môj synček je ako mickey mause 😉 na to že to robila prvý krát je to podľa mňa veľmi pekne aj keď podobná v tvaricke nieje dokonalá ale je veľmi šikovná 😉
Ďakujem za zverejnenie 🙂 Ani neviem prečo sa dámam pozdáva ako dievča, ale to nechám na ich osobné preferencie. Ďakujem aj za kritiku. Nekreslím ľudí a mám svôj štýl kreslenia, ktorí nepochopia všetci. Veď koľko ľudí, toľko chutí 🙂. Hlsvne že sa to maminke páči :D nič iné ma netrápi :D
@smoshie presne tak 🙂 si veľmi šikovná a ešte raz Ďakujem 😉

Prepáč nechápem chlapček je nakreslené ako dievča?