icon

DOVERA 🙄
Prosim vas viete ma navigovat kde sa ta poslat ziadost na nezmluvneho zubara ? Pred par mesiacmi som to mala do par minut a teraz ani za svet to nevirm najst 🙈🙄

avatar

To sa da aj pre nezmluvneho lekára? Ja som sa o to zatial nezaujimala,ale tak sa tu pripnem,ak niekto poradi😊

30. jún 2022
avatar

Musíš to robiť cez internetový prehliadač, nie cez aplikáciu. V aplikácii to nenájdeš.

30. jún 2022
avatar

Nerob to cez aplikaciu,je to komplikovanejsie,musis sa tam preklikavat atd.

30. jún 2022
avatar

Musis si to podať cez Moja Dôvera(na ľavej lište v spodnej casti Moje žisdosti), v apke to nie je.

30. jún 2022
avatar

@vladinka da sa,ale tak napr nam z 1490 eur preplatili 138e 😄

30. jún 2022
avatar

Baby a ako to je, ked napr. my sme podali žiadosť (s bločkom-máme nezmluvného) a Dôvera nám po týždni "napísala", že potrebuje buď ešte lekársku správu z vyšetrenia alebo výmenný lístok od dr....trochu odveci, či to tak vážne funguje??

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 Ano funguje to tak a to z dovodu aby vedeli overiť, ci je žiadosť oprávnená pretože môžeš podať blok, ktorý nebol vystavený pre daného poistenca a kedže nezmluvný poskytovateľ ziadnu zdravotnú starostlivosť nevykazuje tak to nemá poisťovňa ako preveriť 🙂

30. jún 2022
avatar

Dakuuujem...musela som len cez.mobil 😁 ale nasla sooooom .❤️❤️❤️🙏🙏🙏

30. jún 2022
avatar

@macjane ale výmenný lístok nemám prečo pýtať a lekársku správu mi zubár nedá
(má v ambulancii napísané, že nič nebude vypisovať, len dá bloček)...či iný zubár s tým nemá problém? Lebo takto mám smolu....

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 ja som dala blok a nič iné nepytali

30. jún 2022
avatar

@floren zaujímavé, lebo som bola zaskočená....rozumiem tomu overeniu, ale nám zubár nič iné nevystaví. Ach jaj...

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 to je iba o ochote lekara. Bežne nezmluvný zubár da k bloku a popis aké úkony boli robené.

30. jún 2022
avatar

@macjane aha, tak, čiže benefit mám, ale je mi vlastne naprd :-/ Zubára mám skvelého, len toto uňho neprejde..škoda

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 ja som tiez bola u nezml.zubara so synom a nemuseli sme lekarsku spravu davat,ale teda mala som a zaslala som im aj to,ale preplatili len ozaj malicko.

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 tak tu je to uz na zvážení, co je pre teba výhodnejšie. Tiez mame super zubarku ale musime za nou cestovať…

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 dozadu na blok mi mapusal lokalizáciu zubu a tak som to podala,obe strany som odfotila...máš tam niečo také?

30. jún 2022
avatar

@lussy461 prepláca sa max do výšky 80% ale z ceny výkonu ako u zmluvného lekara

30. jún 2022
avatar

@floren presne toto je to, co treba. V tvojom prípade to bolo postačujúce tak uz nebolo ziadne doziadanie

30. jún 2022
avatar

@lussy461 tak potom neviem, prečo to od niekoho pýtajú, od iného nie :-/
@floren nie, nie, nám dá len blok a to je všetko - on má hned vnútri napísané, že nedáva a nevypisuje žiadne žiadosti....ale skúsim sa nabudúce opýtať, či by tam niečo nedopísal 🙂

30. jún 2022
avatar

@lussy461 keď neprší aspoň kvapká 😀

30. jún 2022
avatar

@macjane to ja viem,ja som len napisala,ze kolko preplatili nam😃 ale tak bohuzial zmluvneny lekar ani jeden malemu dvojrocnemu nevedel pomoct,tak sme ho museli dat uspavat.

30. jún 2022
avatar

@vladinka tak tak,presne to som povedala aj ja ked poslali 😁

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 nič nevypisuje len napíše číslo zubu,ktorý robil

30. jún 2022
avatar

@lussy461 u mna to bude tiež tak😀

30. jún 2022
avatar

Mne zo 45e preplatili 23

30. jún 2022
avatar

@lussy461 verim, ked vidím niektore bloky za ošetrenia aj u zmluvných lekárov tak mi je do placu 😕

30. jún 2022
avatar

@vladinka a teraz pozeram,ze za kontrolu sme platili 10e a preplatili skoro 4e 😄 aspon nieco

30. jún 2022
avatar

@macjane no muž má zmluvnú a platí viac ako ja

30. jún 2022
avatar

@ivuska00 ja mam nezmluvneho a staci len blok

5. júl 2022
avatar

@ivuska00 síce stará téma ale možno do budúcna sa zíde. Mne u zubára na blok na druhú toto napíšu, odfotím Obi dve strany a posielam. Nič iné nedávam do dôvery

2. sep 2022
avatar

@weronika692 ďakujem krásne,si zlatá.🥰 Skúsim sa teda opýtať, či by bol ochotný dať mi pečiatku 😁 ...o mesiac ma to čaká, dám vedieť 🙂

2. sep 2022
avatar

@ivuska00 len musia napísať aj ktorý zub sa robil 🙂

2. sep 2022