DOVERA 🙄
Prosim vas viete ma navigovat kde sa ta poslat ziadost na nezmluvneho zubara ? Pred par mesiacmi som to mala do par minut a teraz ani za svet to nevirm najst 🙈🙄
Musíš to robiť cez internetový prehliadač, nie cez aplikáciu. V aplikácii to nenájdeš.
Nerob to cez aplikaciu,je to komplikovanejsie,musis sa tam preklikavat atd.
Musis si to podať cez Moja Dôvera(na ľavej lište v spodnej casti Moje žisdosti), v apke to nie je.
Baby a ako to je, ked napr. my sme podali žiadosť (s bločkom-máme nezmluvného) a Dôvera nám po týždni "napísala", že potrebuje buď ešte lekársku správu z vyšetrenia alebo výmenný lístok od dr....trochu odveci, či to tak vážne funguje??
Dakuuujem...musela som len cez.mobil 😁 ale nasla sooooom .❤️❤️❤️🙏🙏🙏
Mne zo 45e preplatili 23
@ivuska00 ja mam nezmluvneho a staci len blok
@ivuska00 síce stará téma ale možno do budúcna sa zíde. Mne u zubára na blok na druhú toto napíšu, odfotím Obi dve strany a posielam. Nič iné nedávam do dôvery
@weronika692 ďakujem krásne,si zlatá.🥰 Skúsim sa teda opýtať, či by bol ochotný dať mi pečiatku 😁 ...o mesiac ma to čaká, dám vedieť 🙂
@ivuska00 len musia napísať aj ktorý zub sa robil 🙂


To sa da aj pre nezmluvneho lekára? Ja som sa o to zatial nezaujimala,ale tak sa tu pripnem,ak niekto poradi😊