icon

Dve rodinky alebo keď sa podarí so sestrou naraz mať detičky 🙂

1
avatar

Zo srdca gratulujem. Pamätám si ta ešte keď si ma čítala na starom nicku a veľmi som ti to priala

18. júl 2016
avatar

@elusive ďakujem ti si Zlatá 😉

20. júl 2016
avatar

my mame tiez so setrou "dvojicky", v oktobri budu mat tri roka a je medzi nimi rozdiel styri dni 🙂

22. júl 2016
avatar

@nikky81 podľa mňa to je úžasna náhoda mať takto detičky mi sme mali pôvodne v termíne jedno dňový rozdiel a vyšlo to takto a aj medzi mnou a sesternicou je 7dni rozdiel 😀

22. júl 2016