Kocky od vcera ako sme dosli domov cca 19tej do teraz mam obe nohy uplne ako slon opuchnute je to ok? Pri malom som mavala tiez ale ak sa nemylim tak cez noc to bolo fuc
Ak máš doma tlakomer, odmeraj si tlak..pri vysokom tak opuchnu..
Šla by som k Dr. Ja som musela byť hospitalizovana kvôli opuchom, lebo som mala bielkovinu v moči a vysoký krvný tlak.
ja som nedala nohu ani do slapiek posledne dva mesiace, rodila som v sept. Bolo strašne teplo.
@oculik
@usacik ja mam prave ze cele tehu nizky tlak cca 90/40..
@zuza.m mna sa tiez pytaju ze ci nahodou ale do dnes nic...
@blondinka152 mne pri druhom opuchali tiez ani vylozenie noh nepomahalo az ma to bolelo...dr mi kazal vela lezat ale to sa mi nedalo kvoli synovi tak som bola opuchnuta az do pôrodu teda este aj tyzden po porode..
Radcej by som si zavolala k dr.vzdy keď som bola tehu sa pýtala či nohy puchnu.tak že je to asi dôležité a nežiaduce
a keď sú ešte ako slon tak by som isto nevahala.