Kocky prosim vas kam v Ba na 4Dutz? Som v 17tt a pan Gazi-kramare ze mame dojst az o mesiac 😕 dakujem
Ahoj, skus Mudr Cunderlik, horsky park?
5. jan 2018
Gyn-fiv na záhradníckej
5. jan 2018
blondinka152
autorCenu mi asi neviete povedat prosim?
@lluciiiii
@majkaach
@nicol898
5. jan 2018
@blondinka152 74e alebo 75e stojí
5. jan 2018
@blondinka152 okolo 75€ ak si dobre pamätám 😊
5. jan 2018
blondinka152
autor5. jan 2018
Ja som bola v Interklinik 😊