Kocky prosim vas v DS tetermaly sa da ist aj normalne na obed, dlho sme tam neboli 🙂 dakujem
Je tam restauracia, ak mas vstup do thermalparku, tak tam mozes ist. Ale neocakavaj nejaly velky luxus 😊
12. jan 2018
blondinka152
autor@veronika131993 dakujem ;)
@tami263 dakujem... Ale hadam bude lepsie ako v SC skoro som odpadla minule len subwey 😲 choducik moj maly ani nie 2roky a len bageta na obed 👎
12. jan 2018
blondinka152
autor@tami263 a to tam volakedy tiez sa dalo normalne najest
12. jan 2018
@blondinka152 maju tam menucko, asi 5 hlavnych jedal, z ktorych si mozes vybrat +polievka. Snad o nieco lepsie, ako fastfood 😊
12. jan 2018
blondinka152
autor@tami263 to urcite ano :D i ked ta bageta je celkom dobra ale pre dieta nie 😀 dakujem 🙂
12. jan 2018
Áno dá je tam reštaurácia v rámci areálu