Nj to aj u nas. Ale niekedy to necham tak a on si potom aj uprace. Len to dlhšie trvá, lebo si musí oddýchnuť po varení a jedení. 😀
18. feb 2018
My tak isto, tiez vacsinoi vari drahy len potom ta kuchyna ak keby tam bomba padla 😂
18. feb 2018
Budte rady moj uvari maximalne caj...
18. feb 2018
moj si nastAstie aj sprace ale obcas musim zhuknut 🙂
18. feb 2018
Vyzerá to chutne
18. feb 2018
Prosim to mate naklady encian mozem poprosit recept
18. feb 2018
blondinka152
autor@dadika663 ten encian sme kupovalo v tescu 🙂
@luckavelka u nas tiez on sa hlavne tam pohybuje ja potom nastupujem lebo kym by to on dal do poriadku by som dosla o nervy 😂
@alk05
@taya4
@nika237 ja som rada 😉 lebo js skoro vobec nevarim 🙂
18. feb 2018
@blondinka152 a je dobry
18. feb 2018
@blondinka152 ano to aj ja ale obcas iz chytim nervy a mu poviesm nech radsej nic nevari ked si to nevie upratat 😂
18. feb 2018

To poznam aj ja.