icon

Mamicky ked ste rusili rodicak skrz nastup na matersku dosiek vam za posledny mesiac este ceky rodicak ci len alikvotna suma a do kolko vam doslo rozhodnutie o MD ze mate narok? Dakujem

avatar

Tak toto by aj mňa zaujímalo mňa to čaká 23.5.nastupujem.na materskú ale ešte poberám rodičák

14. máj 2018
avatar

RD sa vzdy dostava za cely mesiac

14. máj 2018
avatar

Rodicak dostanes cely a matersku iba za dni, na ktore mas narok

14. máj 2018
avatar

Za celyy mesiac

14. máj 2018
avatar

A da sa to urobit aj tak, ze by manzel poberal rodicak a ja by som nastupila na matersku? Zatial nie som tehu, ale napadlo ma, ci by to takto bolo mozne. Manzel pracuje ja som na rd. Dakujem.

14. máj 2018
avatar

Rodičak sa vypláca spätne čiže dostaneš celý. Za ďalší mesiac nedostaneš alikvotnu časť za rodičak chápem to správne? Iba materskú

15. máj 2018
avatar

@ivuss01 neda sa

15. máj 2018