Mamicky ked ste rusili rodicak skrz nastup na matersku dosiek vam za posledny mesiac este ceky rodicak ci len alikvotna suma a do kolko vam doslo rozhodnutie o MD ze mate narok? Dakujem
RD sa vzdy dostava za cely mesiac
14. máj 2018
Rodicak dostanes cely a matersku iba za dni, na ktore mas narok
14. máj 2018
Za celyy mesiac
14. máj 2018
A da sa to urobit aj tak, ze by manzel poberal rodicak a ja by som nastupila na matersku? Zatial nie som tehu, ale napadlo ma, ci by to takto bolo mozne. Manzel pracuje ja som na rd. Dakujem.
14. máj 2018
Rodičak sa vypláca spätne čiže dostaneš celý. Za ďalší mesiac nedostaneš alikvotnu časť za rodičak chápem to správne? Iba materskú
15. máj 2018
blondinka152
autor@ivuss01 neda sa
15. máj 2018
Tak toto by aj mňa zaujímalo mňa to čaká 23.5.nastupujem.na materskú ale ešte poberám rodičák