icon

Mamicky prosim vas co hovorite na kocik mamas&papas sola 1 na kombinaciu? Dakujem

avatar

My máme mamas &papas ocarro a nie je to náš prvý kočík a max.spokojnost. pevná konštrukcia, ľahučké skladanie, super ovládanie.

19. mar 2018
avatar

my sme mali len sportovy, mam ho aj na predaj. super, spokojni sme boli.

19. mar 2018
avatar

Mala som a bol super.

19. mar 2018
avatar

Cize neni dako maly alebo neprakticky? A zvladne aj trosku terenu? Dakujem
@mmacko
@veronikahel

20. mar 2018
avatar

@blondinka152
skoro 3-rocna, isli.sme na poslednu jazdu 🙂
dobre sa polohuje, ovlada, aj teren zvladne.

20. mar 2018
avatar

@veronikahel este otazocka dosiahne na zem ? lebo napr.moj maly sa stale odraza z kocika :-/ 😀

21. mar 2018
avatar

@blondinka152 nie. take dlhe nohy nemala 🙂 ked je otoceny opacne, tak.je tam.stupienok na nohy, ale muslim, ze ani.na ten nedociahla, ked sedela opreta, nie naklonena.

21. mar 2018
avatar

@veronikahel super dakujem lebo tento moj starsi on je strasny vymyselnik dufam ze mensi bude trosku kludnejsi 😀

21. mar 2018