icon
avatar
blondinka152
Správa bola zmenená    15. mar 2018    

Mamicky prosim vas co ste mali druhe dieta skor ako prve malo 3r co kam a kedy treba isy vybavit? Dakujem 🙂 som inak z Ba 🙂 cize chodim zahradnicka a karlovla ale mam v tom strasny mix ☹
P. S. Som na PN ale uz nezamestnana na kolko mi skoncila zmluva ale narok na MD budem mat 🙂

avatar

mas narok na matersku? ak ano, zrusit RP a materska klasicky

15. mar 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Pred porodom ist na upsvar a poziadat o odnatie rodicaku z dovodu nastupu na MD.
Po porode vsetko tak ako prvy krat
A plus, tym ze budes mat prve dieta mladsie ako 3r mozes upsvar poziadat este o prispevok na starostlivost

15. mar 2018
avatar

@majusqa77 ano budem mat uz som to dopisala 🙂 len uz neviem ani kam treba isy rusit RP a podobne mam to v obrovsky chaos

15. mar 2018
avatar

Rp vyplaca UPSVAR, takze to riesis tam a MD vyplaca SP takze riesis inde

15. mar 2018
avatar

Na úrad práce do Karlovky, sociálna poisťovňa na záhradníckej, ale dá sa vybaviť aj poštou alebo mailom.

15. mar 2018
avatar

A prosik vas mne sa zda ze som to neriesila ale potvrdenie otcovstva netreba ked meno bude mat maly po mne ci?

15. mar 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@evula1984 aj pri md v ochr.lehote je narok na prispevok na starostlivost? som nevedela

15. mar 2018
avatar

@blondinka152 ak nebude ani uvedeny v rodnom liste, tak nie

15. mar 2018
avatar

@majusqa77 to bude 🙂 lennsi ozaj nepamatam ze toto sme riesili... Viem ze sme isli spolu na matriku uz s malym a sa ho opytali ci suhlasi a to je vsetko

15. mar 2018
avatar

@majusqa77 fu, to si ma zaskocila

15. mar 2018
avatar
15. mar 2018
avatar

@majusqa77 prosim ta ta znamena ochr.lehora?

24. apr 2018