Mamicky prosim vas tym co sa neotocili babatka isli ste sekciou? ak ano kolko tt alebo dni pred terminom ci nechali presne na termin? Ja som v 35tt a buduci tyzden ideme na ultrazvuk a tam sa ukaze ako je maly i ked podla kopancov asi stale opacne ☹ dakujem
Moj maly isiel 2 tyzdne pred terminom.
Co poznam baby, tak tyzden - dva pred terminom
Prosim ta ja ju mam tiez kp kde najviac kope?
dva tyzdne pred terminom
@cica120 ved uvidite 🙂babatka su sikovne a zo dna na den sa to moze zmenit moja mala mala dvakrat obtocenu pupocnu okolo krku takze predpokladam, ze preto jej to neslo a som rada, ze sa nesnazila za kazdu cenu a tiez ma mrzela sekcia ale ako provorodicku ma nechceli pustit prirodzene vy uz deticky mate tak to bude zrejme ina situacia 🙂
12dni pred
Ja som išla jeden týždeň pre termínom.
@cica120 najviac to dostaca moj mechur... Pri malom som mala dokopane rebra 😀
moje vsetky sa narodili prv. jedna isla KP normalne no.mala zdravotne problemy,druha sekciou. presne na 38tt. vtedy sa aj porod zacal spustat.
mala sa mi otocila v 36tt, ale bola malicka, takze mala miesto, proste sedela a sedela, ale presne som vedela kedy sa otocila dole hlavou
narodila sa v 38tt
kamaratka co sa jej mala neotocila isla v 39 tt sekciou
Ja som bola na sono v 36+4 alebo 5 a MUDr., że už je pekne dolu hlavou. Na druhý deň som bola u svojej a včul, malá zas naopak. Ale do pôrodu sa otočila zas dolu hlavou 😀
Ja som išla presne v deň termínu .