blondinka152
autor@brendaa vyzera to tak ze ano ale co netusim....strasne to svrbi a uz dlho...dnes obe opuchnute a to co je menej je zas tvrde
6. nov 2024
Podla mna sa ti tam robi hnis kedze to napuchlo a svebi to. Chcelo by to ist k lekarovi alebo ak mas doma Visnievskeho balzam/mast, tak aplikuj, to vytahuje zapal.
6. nov 2024
@blondinka152 daj si fenistil, alebo čo máš doma.... ichtamol mastičku si môžeš aplikovať... uvidíš...
6. nov 2024


ťa niečo pichlo?