Opekanie v Bratislave
Prosím Vás viete mi poradiť kam ísť najlepšie opekať a kde je aj súkromie .ďakujem
Konečná 43 ešte pesi a tam sú miesta s kludom😉
Lúka nad Tavarikovou osadou, medzi Draždiakmi, za lodenicou pri Slovnafte. Na tradičných miestach nebude súkromie.
Pôjdeme na bajkoch ...není tam problém s dostupnosťou ?
@lundovajana
@ninazemna
Lúka nad Tavarikovou osadou, medzi Draždiakmi, za lodenicou pri Slovnafte. Na tradičných miestach nebude súkromie.
@ninazemna preto sa pýtam takto lebo to čo vie Google vedia všetci ☺️ ďakujem
Konečná 43 ešte pesi a tam sú miesta s kludom😉
@lundovajana hore nad lesoparkom ?
Pôjdeme na bajkoch ...není tam problém s dostupnosťou ?
@lundovajana
@ninazemna
@blondinka152 Všetky 3 dostupné na bajkoch. Nad Tavarikovou osadou možno 100 m potlačíš po lúke.
Este v juni bol vydany zakaz, tak pozri, ci je zruseny, alebo nie.
Este v juni bol vydany zakaz, tak pozri, ci je zruseny, alebo nie.
@lenusiatko 24. 7. bol zrušený.
@lundovajana hore nad lesoparkom ?
@blondinka152 áno hore do 15 min pešo je toho viac na bajkoch netuším
hlavne to omrkni v tej den ako pojdete, lebo pri nasledujucich 10 dnoch ked ma byt teplota zase nad 30st, opat vydaju zakaz
Kľudne aj ja železnú, ale až ďalej nie dolu. My tam chodievame a úplne kľud. Je tam veľa miest ale ľudia chodia len na tie prvé miesta
Lúka nad Tavarikovou osadou, medzi Draždiakmi, za lodenicou pri Slovnafte. Na tradičných miestach nebude súkromie.