Prosim je tu niekto kto sa vyzna v zakoniku prace ?
Ked uvadzaju plat v hrubom ma to byt bez priplatkov vikendovych ? Ci mozu uz s tym uviest ? Podla vsetkeho uz to mam v tom co sa mne ani inym nezda ..dakujem
Plat sa uvádza základný. Bez príplatkov. Veď nie každý mesiac máš rovnaké príplatky. Vždy je to základná mzda.
4. júl 2023
@melanta a vzdy brutto sa uvadza ze?
4. júl 2023
blondinka152
autorNo podla vsekeho to tu maju inak da sa to dako riesit ?
4. júl 2023
podla mna bez. uvadzaju zakladny plat bez priplatkov.