icon

Prosim vas je tu este niekto komu nedoslo danove ? dakujem

avatar

Mne este neprislo.

13. máj 2019
avatar
13. máj 2019
avatar

ani nam muž si dal myslim odklad na mesiac koli odvodom takze bude az v juni😔

13. máj 2019
avatar

Lebo muzovi pipla vyplata e bez danoveho :/

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 vyplata? ale ved danove mu nepride vo vyplate..podaval sam ? ci mu robili vo firme?

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 vo výplate mohol mať posledný krát ročné zúčtovanie za marec, teraz už boli aprílové výplaty, niekde asi nastalo nedorozumenie 😒

13. máj 2019
avatar

@belinda77 omyl - v aprilovych mzdach naposledy, cize ide o majove vyplatne terminy

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 mate tlacivo rocne zuctovanie? vysiel mu preplatok? Alebo ste si podavali danove priznanie?

13. máj 2019
avatar

@katarinaba ročné musí zamestnávateľ vykona do konca marca, len tlačivo musí vydať do konca apríla

13. máj 2019
avatar

@belinda77 je rozdiel RZ vykonat, rozdiel vydat potvrdenie o RZ a rozdiel vyplatit preplatok.
prve = do terminu podania danoveho priznanie, tento rok 1.4.2019
druhe = 30.4.2019
tretie = najneskor v zuctovani miezd za april 2019, co je majovy termin vyplat - kazdy zamtel ma svoj termin, cize kludne od 1.5.2019 do 31.5.2019

13. máj 2019
avatar

@belinda77 este som zabudla - je aj termin pre zrazenie nedoplatku RZ, to je do konca zdanovacieho obdobia 2019

13. máj 2019
avatar

No muzovi skor maju vyplatit za chalanov len,nemal preplatok ani doplatok cize cisto bonus na deti a robili mu to v robote ... Ak si dobre lamatam ine roky ale aj mne to chodili s vyplatou ked to podaval zamestnavatel
@katarinaba
@belinda77
@stastna17

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 cize myslus bonus na deti? a neuplatnoval si ho mesacne? Ak si uplatnil len raz rocne v rocnom zuctovani, tak mu to malo prist s apriloviu mzdou najneskor.
Len ci vam ho uplatnili v RZ - treba pozriet potvrdenie o RZ, pozriet pasky - naj bude zajst za mzdarkou

13. máj 2019
avatar

@katarinaba nie uplatnujeme ho vzdy takto :/ no este bral (zas) rodne listy chalanov do prace skrz to cize nechapem :/ cize uz neni sanca ze mu to dojde a jedine riesit z uctovnickou ?

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 treba zistit kde sa stala chyba - cize zajst za mzdarkou, pozriet ci je spravne vyplnena ziadost o RZ. Ak je chybne vyplnena, treba si vyziadat druhu stranu RZ a podat dodatocne danove priznanie, kde si bonus uplatnite. Ak pochybila uctovnicka, tak treba trvat na oprave, alebo aby s opravou nemala kopu roboty, nech vam vypracuje ona dodatocne DP. Netreba zufat, ak mate na bonusy narok, tak vam bude vyplateny.

13. máj 2019
avatar

@katarinaba horsie je ze mzdarka je 300km od nas a dovolat sa jej je zazrak ale snad to dako vyriesime 🙂 dakujem pekne za ochotu 🙂

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 skuste mail, napisat, ze je problem, nech vas kontaktuje; drzim palec
alebo, ak je problem sa dovolat, vykaslite sa na hladanie problemu a rovno doporucenou postou poslite ziadost o vystavenie druhej strany RZ a podajte si dodatocne DP. Mzdarka ma 15 dni na vystavenie tohto dokumentu.

13. máj 2019
avatar

@katarinaba áno zle som to napísala v čakárni v mobile, myslela som, že keď už mal výplatu za apríl nie za marec tak už to mal mať vyplatené, lebo pani písala, že už cinkla výplata

13. máj 2019
avatar

@blondinka152 držím palce, aby sa to vyriešilo, inak ak je to veľká firma, nie je tým mzdárkam čo závidieť, pracovala som v takej firme a na jednu vyšlo aj 700 ročných zúčtovaní a času na spracovanie bolo veľmi málo, takže mohla to naozaj prehliadnuť, ale riešiť sa to dá, napíšte žiadosť alebo mail ako radí @katarinaba

13. máj 2019