Prosim vas ked som na rodicaku plus som uz robila min.rok bude mi vratena daka dan? Dakujem
Teda záleží od toho ci si pracovala cely rok, kolko ti bolo odvedene,...
16. feb 2018
blondinka152
autor@evittam nerobila som cely rok a este k tomu som uz posledny mesiac a pol PN v roku 2017..
16. feb 2018
blondinka152
autor@evittam zacala od februara robit
16. feb 2018
@blondinka152 Tak by ti mali niečo vrátiť. Ťažko radit, malo info.
16. feb 2018
@blondinka152 Podala si žiadosť o RZ?
16. feb 2018
blondinka152
autor@evittam o co? Ja niesom zrovna na skratky
16. feb 2018
@blondinka152 Rocne zúčtovanie
16. feb 2018
zuzi, mas potvrdenie o prijmi od zamestnavatela? kolko si unho za rok 2017 zarobila
16. feb 2018
blondinka152
autor@el_memento ano to mam 🙂 mam vsetky tieto papiere len neviem ci sa mi to oplati davat robit 🙂
17. feb 2018
@blondinka152 Stale malo informácií na to aby si dostala adekvátne poradene.
17. feb 2018
Ak ti bola dan odvádzana tak len zo zdanitelneho prijmu, cize rozdiel bude par centov.