Prosim vas ma niekto cast odobrateho krcka a bola este tehotna ? Aky bol prosim porod
Po pripade aj cely krcok...maju mi brat cast ( zatial ) ale mame v plane este jedno dietatko..dakujem ❤️
Mne robili konizaciu ked som mala 25, rodila som ako 30 rocna, cisarskym, lebo bola mala zle otocena, a potom este 1 tehu
4. máj 2022
blondinka152
autor@nikha2809
@gabuska11 dakujem....predpokladam ze mate ciastocnu konizaciu ze ? Prosim ak mozem este vy ste mali slebe alebo high grade vysledky ? Dakujem
4. máj 2022
Konizaciu myslíš?Ja som otehotnela mesiac po, tehotenstvo ok ešte som aj prenasala pôrod trval 10hodin a bol lepší ako prvy