Rakusko
Prosim vas ako to je s rod.pridavkami v Rakusku ? Ja si na SK zrusim a on si ich moze zahlatis po akom case odpracovanom alebo ziti ? Dakujem 🙏🏼
Rakusania doplácajú rozdiel
6. nov 2022
blondinka152
autor@renca111
@bibyke prosim vas aj ked tam bude otec deti pracovat a nie ja ? Niesme manzelia
7. nov 2022
@blondinka152 aj vtedy
7. nov 2022
blondinka152
autor@bibyke dakujem.velmi pekne
7. nov 2022
blondinka152
autor@bibyke prosim ta,co k tomu vsetko treba ? Ci staci ked pojde na urad a poziada ,da moj ucet ?
7. nov 2022
@blondinka152 to neviem
8. nov 2022
Najskôr musí vypísať žiadosť familienbeihilfe , budeš potrebovať rodné listy vás 3, trvale pobyty, pracovné zmluvy, to všetko samozrejme preložené, a sa mi zdá ze aj zo socialky koľko pozeráš na SK prídavky a samozrejme pevné nervy
8. nov 2022
Ty si nezrusis,oni ti doplatia rozdiel