Sniezik
Ahojte prosim ako vyzera zochova alebi pezinska je to na sankovanie ? Dakujem ❄️☃️♥️
Pozri si online kamery, normalne do googlu napis online kamera pezinska baba a ukaze ti....a je tam sneh 👍😊
27. nov 2021
blondinka152
autor@knajula fakt 🤣🤣🤣
Toto som fotila vcera v inej casti Ba a zas na druhej strane Ba ani zrnko 🤣
27. nov 2021
blondinka152
autor27. nov 2021
@knajula tiež sa s mužom teraz o tom bavíme.. Liptov nic, slniečko svieti.
27. nov 2021
@blondinka152 u nás takto
27. nov 2021
@blondinka152 asi budeme z Liptova k Vám chodiť na sneh. Niekedy naopak bolo.
27. nov 2021
blondinka152
autor@knajula toto je kde 😁 lebo dubravka je cela snehova a raca nic 🙈
27. nov 2021
blondinka152
autor@zuzana2910 vyzera to tak 🤣🤣
27. nov 2021


Sranda, na juhu sneh a v MT nič.)))