Ano. Aj ja sa viem kochať az az....ked su tak krasne ciste cesty...nadhera
3. dec 2017
Ano takto keby to bolo. Cesty krasne upratane.
3. dec 2017
Nádherná fotka, taky pokoj z nej ide 🙂
3. dec 2017
Krásna "čiernobiela" foto 🙂
3. dec 2017
blondinka152
autorsme boli v dudinciach na wellnes ale kraaasne tam bolo vsetky strimceky nadherne biele jednoducho dokonalost ❤ a cesty? To ciste nie ako u nas v Ba tyzden hlasia snezenie.. Po tyzdny hla sneh ale cestari na to neboli pripraveni 😂
3. dec 2017
blondinka152
autorAjejeeej az mi oci krizia tue chyby co som dala dako to pise ako sa mu chce a tyzdnY ma teraz odrovnalo uplne 😂😂😂
3. dec 2017
Cooo?toto ani my nemáme v alpách 😀😀😀
3. dec 2017
❤❤❤
5. dec 2017

ked su odpratane cesty.... 😉