zienky prosim vas neviete mi poradit kde v Ba je dnes otvorena galanterka ? dakujem
blondinka152
autor@moni244 len to mam od ruky z race ☹ a tu co je tak v nej nic nemaju ☹
17. sep 2016
@blondinka152 juj, to je fakt daleko a tesco na kamennom?
17. sep 2016
A pri Slimaku nie je otvorena? Tam maju dobry vyber.To je v tom komolexe ako je Tesco len na 1.poschodi
17. sep 2016
Hm, v obchodnych centrach? Takych mensich, ako je OD Saratov a podobne