Zienky mate niektorá eliptický trenažér Insportline Atlanta Black? Moj MASTER mi už dosluhuje a chcem si kúpiť novy, rozmýšľam nad tým Atlanta alebo Housefit motio 80
Nie, nevrzga. Obcas som dotiahla skrutku. Ale je k tomu kluc. Inak iba take šumenie. Mam ho v byte. Ked som pravidelne cvicila, susedia sa nestazovali.
10. nov 2025
Poslala som ti do posty 3 fotky
10. nov 2025
Mam housefit, som veľmi spokojná. Ja mam ten "i" aj s akou
10. nov 2025
bmata082
autorĎakujem za info 🙂
10. nov 2025
Pozrela som fakturu na maily. Mam ho doma stal 445 eur. Teda Atlanta Black. Mam ho asi 3,5 roka. Asi 1,5 som ho nepouzila 😄 co ta zaujima?