Baby Bratislavčanky - v nedeľu sa potrebujem dostať na tyrsovo nábrežie - kde tam viem najlepšie parkovať prosím? 😀😀
Pri OC Aupark, okolo aj dole je mrte parkovacích miest, potom iba prejdete cez park/ Sad j. Kráľa
Pripajam sa k aupark pozitiv😁 pekna prechadzka cez sad janka krala a Dunaj do centra k tomu ako bonus
my sme tam mali v juni akciu z roboty a parkovali sme priamo na tyrsaku...
@pribinak
@cacianka
@ddaassuullaa ďakujem vám 😉 tak ten Aupark bude Ok si myslím to zvládnem 😀 a čo tam v okolo tam ešte mame napeso blízko?
@katkaseiner len v nedeľu tak konci beh od tatier k dunaju tak tam bude mrte ľudí si myslím 😊 môj muž tiež beží tak ho chceme ísť vyzdvihnut že si rovno s deťmi tam urobím vylet
@boboska9 za auparkom je ihrisko pre deti, ale je na slnku. V sade Janka Krala je ihrisko Leberfinger, to je pod stromami. Je tam Ufo nad Novym mostom, tiez nedaleko tyrasku dalsie ihrisko pri Dunaji
@katkaseiner a prosím ta platí sa tam parkovné? Možno keď by som si tam dala auto už okolo obeda tak by sme našli miesto
aj priamo na tyrsovom je parkovisko, ale tam pozor na podvozok, je to tam take vselijake 🙂 je to zadarmo- a potom v spominanom auparku (cez tyzden su tri hodiny zdarma, cez vikend neviem kolko hodin, uz si nepamatam, ale minimalne tri urcite).
a este v Eurovei je 5 hodin zdarma cez vikend - prejdete mostom cez dunaj a ste na tyrsovom
@boboska9 už zrejme píšem neskoro...my sme neplatili ale išli sme tam cca okolo 17tej
@katkaseiner idem až zajtra tak neni neskoro 😀
Aupark