Ide vám objednať Lidl ? Ide má picnut z toho . Už druhú krát ,naposledy mi to robilo tiež cca pred troma týždňami a teraz keď chcem objednať tak zase 🙉😭
Mne nešlo, tak som išla cez chrome a objednala
21. aug 2022
mne neslo cez mobil, musela som cez pc
21. aug 2022
Idem skusit cez pc,cez mobil.mi nejde🙄
21. aug 2022
Riešia to baby v skupine Lidl maniacky treba skúsiť cez Pc prípadne iný prehliadac
21. aug 2022
Bez registrácie ide objednat
21. aug 2022
Ja som myslela ze to len mne blbne. Ja objednám len cez počítač, cez mobil nikdy
21. aug 2022
Vcera som objednava v pohode. A dnes pozeram ze s kodom doprava zdarma 🤦🏼♀️
21. aug 2022
Máš novú appku? Ja som musela nainštalovať, tiež mi to nešlo