Viete mi poradiť, ako mám posielat balíček, naposledy som poslala a platila som 3,35, čo sa mi zdá vela za 1,1kg
Balik na postu 2.70 inak to bolo asi dobierka ci?a posielaj list nie balik
nad 1 kg je to uz vyhodnejsie ako balik na postu
Balik na postu za 2,70, alebo ako EPH za 2,50.
Keď má cez 1 kg je lepšie poslať ako balík na poštu - to vychádza lacnejšie ako doporučený list
Poslať ako list.
posli ako balik za 2,7 e najlacnejsie ak mas epodaci harok tak ta vyjde 2,5 e od 1 kg do 5 kg
Musi mat pravidelne tvary a posli ako balik na postu za 2,70€ ako baby radia.tam budes ale potrebovat telef.c.pride sms ze sa balik uz nachadza na poste
Ak má balíček vyše kila, vyjde ťa lacnejšie ako balík na poštu, adresát si bude musieť preň prísť. Stojí 2,70€ alebo si zaregistruj elektronický podací lístok a máš to za 2,50 €
Bože, to čo Ti tu niektoré píšu??? Ak je to nad 1kg treba to poslať ako balík na poštu, nie ako list ako Ti tu niektoré píšu. Ak to podáš elektronicky stojí to 2,50€
@sophiebo Ale pozor!! My sa nebavíme o tom, že to pošle obyčajne..Čo keď sa balíček stratí??? Ak to pošle elektronicky ako balík na poštu stojí to 2,50€ a balíček sa dá sledovať. V prípade straty balíčka pošta vyplatí náhradu škody do určitej výšky. Určite sa to neoplatí poslať ako obyčajný list.
A do 1kg, ako list to bude 0,95€?
@sophiebo Pravdepodobne to kupujúca nechcela poslať obyčajne keď @borda platila 3,35€. Preto sme jej radili nech to neposiela ako doporučený list, ale ako balík na poštu. V podstate je to to isté, oba balíčky sa dajú sledovať, s tým rozdielom, že kupujúca si musí balík vyzdvihnúť sama na pošte. Ale keďže aj ťažšie doporučené listy nezvyknú nosiť domov, tak je to to isté, iba o dosť lacnejšie.


Posielaj ako list,nie ako balík!