icon

Viete mi poradiť, ako mám posielat balíček, naposledy som poslala a platila som 3,35, čo sa mi zdá vela za 1,1kg

avatar

Posielaj ako list,nie ako balík!

23. mar 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Balik na postu 2.70 inak to bolo asi dobierka ci?a posielaj list nie balik

23. mar 2018
avatar

nad 1 kg je to uz vyhodnejsie ako balik na postu

23. mar 2018
avatar

Balik na postu za 2,70, alebo ako EPH za 2,50.

23. mar 2018
avatar

Keď má cez 1 kg je lepšie poslať ako balík na poštu - to vychádza lacnejšie ako doporučený list

23. mar 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Poslať ako list.

23. mar 2018
avatar

posli ako balik za 2,7 e najlacnejsie ak mas epodaci harok tak ta vyjde 2,5 e od 1 kg do 5 kg

23. mar 2018
avatar

Musi mat pravidelne tvary a posli ako balik na postu za 2,70€ ako baby radia.tam budes ale potrebovat telef.c.pride sms ze sa balik uz nachadza na poste

23. mar 2018
avatar

Ak má balíček vyše kila, vyjde ťa lacnejšie ako balík na poštu, adresát si bude musieť preň prísť. Stojí 2,70€ alebo si zaregistruj elektronický podací lístok a máš to za 2,50 €

23. mar 2018
avatar

@sophiebo presne naopak😉ako list to bude drahsie ako balik na postu

23. mar 2018
avatar

Bože, to čo Ti tu niektoré píšu??? Ak je to nad 1kg treba to poslať ako balík na poštu, nie ako list ako Ti tu niektoré píšu. Ak to podáš elektronicky stojí to 2,50€

23. mar 2018
avatar
23. mar 2018
avatar
23. mar 2018
avatar

@sophiebo posle to ako obyc.list,usetri 10centov,nema od toho ziaden doklad a nemusi prist.

23. mar 2018
avatar

@sophiebo Ale pozor!! My sa nebavíme o tom, že to pošle obyčajne..Čo keď sa balíček stratí??? Ak to pošle elektronicky ako balík na poštu stojí to 2,50€ a balíček sa dá sledovať. V prípade straty balíčka pošta vyplatí náhradu škody do určitej výšky. Určite sa to neoplatí poslať ako obyčajný list.

23. mar 2018
avatar

@datanka to je už potom na kupujucej ako chce balíček poslať.Ak obyčajne tak je to na jej triko.A x-krat sa mi stalo,že ano chcú ušetriť.....s tym ze im pošlem iba to obyčajne potvrdenie o odoslani "listu"

23. mar 2018
avatar

@alis39 presne tak pri tej sume 3,35 o dopo liste a tam jednoznacne vyhrava balik na postu 🙂

23. mar 2018
avatar
borda
autor

A do 1kg, ako list to bude 0,95€?

23. mar 2018
avatar

@borda ved kukni cennik budes mat prehlad

23. mar 2018
avatar

@sophiebo Pravdepodobne to kupujúca nechcela poslať obyčajne keď @borda platila 3,35€. Preto sme jej radili nech to neposiela ako doporučený list, ale ako balík na poštu. V podstate je to to isté, oba balíčky sa dajú sledovať, s tým rozdielom, že kupujúca si musí balík vyzdvihnúť sama na pošte. Ale keďže aj ťažšie doporučené listy nezvyknú nosiť domov, tak je to to isté, iba o dosť lacnejšie.

23. mar 2018
avatar

@borda nie.do kila 1,65€(obycajne bez dokladu)

23. mar 2018
avatar

@borda do 1 kg je to obycko 1,65, doporucene, 2,40.

23. mar 2018
avatar

@borda Ale pozor, ako Ti tu už písali. Ak to pošleš iba ako list, nie doporučene, nemáš žiadny doklad o odoslaní balíčka. Ak sa balíček stratí prídete o peniažky. Buď Ty alebo kupujúca :(

23. mar 2018