Keď je dieťa 4.deň doma zo škôlky a už nevie čo so sebou.
Bežné hračky sú už nuda.. Chýba jej Sofinka, Izabelka a Miňo.. (ešte týždeň dozadu bol Miňo zlý, lebo jej zobral čiapku, teraz jej už chýba.)
Plánovala som ju nechať doma celý týždeň.
Ale ešte raz povie, ako sa so mnou a bratom nudí, zaveziem ju tam ešte dnes na obed. 😏
moja je doma presne 11 den a dnes mi rano zahlasila, ze uz musi do skolky lebo vsetky deti neposluchaju pani ucitelku iba ona a pani ucitelka bude smutna a nebude ju mat kto postiskat
A teraz si predstavte, ze syn bol doma od druheho novembroveho tyzdna az do konca Vianocnych prazdnin, teda dva mesiace a navyse mal zapal pluc, takze ani von, nikam a doma druhe dieta, komplet zdrave, ktore von chcelo... obcas som mala pocit, ze skoncim v blazninci


😃😃😃 mam sa na co tesit