Neviem prečo som rada ,že toto moju dcérku obišlo ..
9. júl 2019
@borka77 odkiaľ je to koleso? Môj je tiež zavislal
9. júl 2019
Moja by sa zbesnila od šťastia 😂🙏🏻😎👌
9. júl 2019
Mne sa zdá že aj naša bude z pepiny na mäkko...nedávno sme ju objavili v tv..😊😊
9. júl 2019
aj mňa by zaujímalo, kde sa to dá kúpiť..naša ju zbožňuje :
10. júl 2019
borka77
autorBaby to sme na dovolenke kúpili 🙂 ale podľa mna sa bude dať kúpiť aj u nás, na nete alebo tak
10. júl 2019

U nás je tiež závislosť na Peppine 😂