Waw, super vám bude 🌴
9. aug 2019
Juj, závidím v dobrom 🙂
9. aug 2019
A ja chcem😘
9. aug 2019
@simeab odpoviem, lebo mame taku istu - najdes pod znackou Trunki. Nedame na nu dopustit - kolieska sa nenicia a maly si do nej zbali svoje veci (hracky).
9. aug 2019
borka77
autor@simeab
@pallacinka29 už stihla odpovedať 🙂 ja akurát nie som moc spokojna so zatváranim, príde mi nepraktické 😉
11. aug 2019

Super taska ta s kolieskami odkial mate?