Ahojte dievčence, seriál Pán profesor už skončil? Už ho nebudú vysielať?
nie nebudú, minulý týždeň skončila séria
9. nov 2020
bosorka27
autorEj tak to je zlé...skončili jediné dva normálne seriály ktoré sa dali pozerať 🤔
9. nov 2020
Ahojte dievčence, seriál Pán profesor už skončil? Už ho nebudú vysielať?
nie nebudú, minulý týždeň skončila séria
Ej tak to je zlé...skončili jediné dva normálne seriály ktoré sa dali pozerať 🤔
Vraj na rok bude druha seria, aj sesteicky skoncili