Baby akú odporúčate a prečo elektronickú cigaretu?
mm si nevie vynachváliť...lepia cena ako klasické cigarety...
Taketo nieco som myslela. Ja som ju pouzivala len preto ze som v praci nechcela smrdiet od cigariet a potom doma kedsme nemali balkon. Ale ak chces prestat fajcit tak neodporucam lebo na tomto budes vkuse nasosnuta😂
Chcela by som nejakú vyskúšať a absolútne netuším akú kúpiť, už som pozerala aj na aliexpresse. Len som čítala že sú horšie a obsahujú viac rovinotvornych látok ako klasické cigarety.teraz fajčím slinky,klasické tenké cigi.
@bosorka27 na Ali určite nie, keď nechceš prísť o pol tváre, u nás má super vaprio, treba tam ísť osobne, ak sa dá, oni poradia
@selest ja tiež v kuse, všetky aromy som tuším už mala😀
@zazalienka mm si tiež kupuje len nejak super vône a chute...ja som mu povedala že nech si kúpi vôňu grcky, hovna a pod. a raz dva prestane...😉
@zazalienka ďakujem skúsim pogooglit lebo absolútne žiadne skúsenosti s tým nemam
@bosorka27 neviem ci u vas mate obchod kde sa predavaju iba ecigarety ale ak ano urcite chod sa opytat tam. Ja som sice bola v zahranici ale myslim ze ten pristup je vsade rovnaky kedze chcu ziskat zakaznika. Mne dali vyskusat aby som aspon zhruba mala predstavu ktory typ je aky a tiez prichute

Teraz neviem presne znacku ale mala som aj tie tenke aj taky ten velky obdlznik a ten je super.