Baby nepozerala ste náhodou niektorá na Jojke seriál Modrý kód? To už akoze skončil alebo neviete prečo ho nevysielaju? Dík
Aj ja by som rada vedieť🤗
Skončil písala som na joj fb tak mi odpísali ze momentálne neplánujú zakúpiť ďalšie casti
Som im odpísala ze gratulujem nahradiť skvelý seriál Buckovcami je skvelý nápad
Ak máte Prima plus tam bežia Sestričky to je Modry kód len už hodne ďalej Mary a David už nie sú spolu
@annie13 presne konečne sa dalo niečo pozrieť 😕 škoda,
Modrý kód som pozerala včera na prime
@annie13 nevidela som,či sa ich niekto na to pýtal, takže ďakujem veľmi pekne za túto info..babraci, mna to veľmi bavilo 😍 minule tu jedna kočka dávala link, kde sú všetky časti, páči sa: vraj sa treba prihlásiť, ale nič sa neplatí.. Ešte som neskúšala, lebo som dúfala, že to po veľkej noci opäť pôjde v telke 😔
https://prima.iprima.cz/porady/modry-kod
@zyzyka pozerám to tam 😉
aj ja som im písala a neodpisali. No ale už som si tu odpoved prečítala.. kks ale ma pekne nasrali.... tak som strašne mala rads ten serial
mňa keď niečo zaujme, tak len v archíve pozriem. Neznáášam tie reklamy v telke
📌