Dievčatá neviete kedy pôjde ďalšia časť svadby na prvý pohľad?
Oj škoda. Tak napinavo to naposledy skončilo 🤔
na voyo to už vraj je, nedá sem niekto info, ako to dopadlo?
Votriem sa
aj ja som bola dnes sklamaná z programu 🙂
Idem to akurat zapnut,tak za chvilu napisem ci si ho zobrala 🙂
Tak sem ta pridám aj ja... Ak mozem😉
Povedala ano 🙂 (ej, ale pekny chlap 😀 )
Pridám sa
@xsuzannex neda sa tonpozriet zadarmo ? Taky je kraaasny 🙈🙈🙈😆😆😆 kto by si ho nevzal
@evinka1989 boze, ved som od depky cokoladu zozrala, lebo uplne z nich salalo aki su happy 😀 to clovek uz nezazije po 15tich rokov vztahu 😀 ale hej, voyo je na 7 dni zadarmo.. zaregistruj a pozri..
@xsuzannex veru ako pises motyle som mala an za nu 😀 veru take uz nezažijeme po tollych rokoch tak aspon pri tv 😆😆😆 diki pozriem to

O týždeň v piatok.