Na to bio som sa aj ja minule muza pytala 😅
Ani ja furt neviem čo je tbt ani bio 🤦🤦🤦 nevadí
@selma775 sme dve😄
Aj mne minule vysvetľovala mladšia sestra (16 ročná), čo je to bio 😅 a tbt netuším ani náhodou 😂
Polovica tvojho statusu bola ako v inom jazyku 😅
Po asi 458. fotke s heštegom tbt som pochopila, o čo ide, no do dnešného dňa som nepochopila zmysel tohto celého a pointu v tom hľadám márne.. 🤷♀️
a co je to tbt? 😂
Ja tiez netusim co je tbt a ani bio?🙂
Baby bio je ked mate na instagrame napísané nieco o sebe tie vecičky tak to je bio preto píšu link v bio lebo ho maju hned pod fotkou profilovou
TBT - throwback thursday.... akoze ak mate starsiu foto a chcete ju zverejnit tak sa to zauzivalo ze vo stvrtok 🤷🏻♀️... BIO netusim kde je a stve ma ked napisu clanok/recept v BIO a ja nemozem pozret 😅
fakt ste si to ani jedna po precitani statusu nehodili do gugla? 😀
Tu kde je zakruzkovane to je bio a tam dávajú linky 😂
A v rakúsku a nemecku je hešteg "tučné brucho utorok" a tam sa pridávajú tehotenské fotky. 😂😂😂
Aj keď nie si zrovna tehotná.... zvláštne ale ok 🤣
??? Vôbec vám nerozumiem, asi som už fakt stará 😀
Baby, ale veď keď nie ste na instagrame, tak jasné, že to neovládate... ja tiež nie a vôôôbec mi to nechýba 😀 sem tam, keď niečo počujem od detí, sa spýtam, že v akej reči to vlastne komunikujú, poviem, že uhm, fajn a život ide ďalej 😉
Tak už viem vďaka komentárom co je tbt a bio. Ale dávam tomu pár hodín a vyhodím si to z hlavy ako totálne nepodstatnu vec ktorú v živote nepotrebujem
Ešte že nemám instagram..
😁
Hmm čiže bio bude skratka od biography- teda info o tebe ak dobre chápem..? Tiež nie som insta pozitív 😂
@lenkafirka1 presne taaaak
Dnes som akurat pozerala na to tbt,tiez som nechapala,reku musim vygooglit a tot staci aj modry kon 😂 a instagram som neska zrusila,staci mi fb,neni cas na take veci 😄
Jezis ja som mimo
Pri čítaní statusu som rozumela len poslednej vete. S bombami, kamarátmi.... smiechom 😁. Dik že ste to v komentároch vysvetlili. Aj keď nerozumiem prečo staré fotky len štvrtok, veľké brucho len utorok, ale nevadí, zasa, nemusím všetkému rozumieť 😉. Ale na moju obhajobu nemám instagram 😁
tak skratku TBT som ani ja nepoznala, ale ani som ju tam este nevidela, zatial to bolo celym slovom.. a najradsej mam, ked napisu, ze link je v bio (( popise pod fotkou), ale pritom je tam len docasne 😀 ale ty si nejaky status najdes neskor a uz ten link nedopatras :D
Ja tiez netusim, o co ide😄😄😄
A tiez by som chcela, aby nase deti vyrastali tak "normalne" ako my, bez tychto socialnosietovych hovadin😅
Ale...nasi rodicia to videli rovnako, my sme tiez uz nemali detstvo ako oni, a nasi stari rodicia...ti ani nechyrovali o televizii, ci kazetach ci cdckach😅dokonca casto ani o ziarovke 😅 doba ide stale dopredu, a my sa len mozme pozerat na tu "skazu" 😅, rovnako, ako sa nasi stari rodicia pozerali na nase detstvo🙊
Pripájam sa k Vám. A ešte jedna vec ma nesmierne rozrusi. Jeden v Košiciach známejší bloger, čo ma najzaj v meste v oblasti ktorú bloguje prvenstvo píše koment, blog...... tak stranou slonencinou, ze aj keď ho osobne poznám mam chuť mu pod každý status napísať, že je pekne ísť s dobou, ale napisat: tak som išiel staraight do pokladne......, alebo ešte horsie:som rad, ze si idete môj recept. Mysli tým, že pridal recept s videom na niečo a niekto si podľa jeho receptu uvaril a poslal mu foto. Fakt strašne. To som mala prvý krát problém aj pochopiť, čo tým myslel.
co je to "instagram" ? da sa to zjest, alebo je to niečo spoločné s dodávkou?


To bio ani ja nechapem a ani nevviem nikdy najst 🙂)