Toto som mala 😍 to sú spomienky
23. okt 2018
U vás by som chcela byť aspoň jeden deň. Musí byť veselo. Zlatí sú...
23. okt 2018
Aj moje deti zdedili toto divadielko po mne 🙂
23. okt 2018
To sú vzácne chvíle, užívaj, kým máš publikum👍👏
23. okt 2018
Ja ho uz dlho zháňam a neviem zohnať tiež som mala
23. okt 2018
Jeeej, aj my sme mali rovnake 😍
23. okt 2018
máme to samé doma 🙂
23. okt 2018
aj unás frčí takéto divadlo.
29. okt 2018

Jeeej to je stare divadielko... Aj ja som take mala dávno 😉🙂